01

O naszych szkoleniach

Program szkoleń Akademii Dobrego Montażu skierowany jest do monterów i obejmuje sześć poziomów certyfikacji oraz dodatkowe szkolenie dla początkujących monterów oraz z produktów OTTIMO. Grupy monterskie poznają zasady prawidłowego montażu ościeżnic i skrzydeł marki PORTA DRZWI. Będą mieli także okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które mają szczególne znaczenie w skomplikowanych projektach budowlanych.

Oprócz tego, szkolenia dotyczą również takich zagadnień jak komunikacja z inwestorem czy obsługa klienta na najwyższym poziomie. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców Akademii Dobrego Montażu. Każde ze szkoleń kończy się egzaminem certyfikującym i nadaniem gwiazdki prezentującej poziom zaawansowania i wiedzy produktowej.

Zobacz dostępne szkolenia
 O szkoleniach 1
 O szkoleniach 2
02

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszych szkoleń?

Zobacz, co zyskasz biorąc udział w naszym programie szkoleniowym.
NOWI KLIENCI

Możliwość poszerzania i doskonalenia swoich teoretycznych i praktycznych umiejętności.

WIEDZA

Dostęp do aktualnej wiedzy i branżowych nowinek technicznych.

REKLAMA

Obecność na liście najlepszych monterów rekomendowanych przez PORTA DRZWI.

WSPARCIE

Wsparcie Twojego biznesu, dzięki któremu zwiększysz konkurencyjność na rynku i pozyskasz nowe zlecenia.

NAGRODY

Nagradzamy Twoją lojalność. To Ty decydujesz jaką nagrodę chcesz otrzymać.

Poziomy certyfikacji

Podczas pierwszego etapu możesz zdobyć lub odnowić autoryzację, otrzymasz dedykowaną odzież dla monterów oraz dowiesz się wszystkiego o zmianie szerokości oraz zakresu ościeżnicy.

W drugim etapie zapoznasz się z ofertą drzwi wejściowych, nauczysz się montować drzwi na zaprawę oraz z wykorzystaniem zestawu do ciepłego montażu. Dowiesz się także o sposobach awaryjnego otwierania drzwi.

Podczas trzeciego etapu zapoznasz się z grupą produktów inwestycyjnych, przejdziesz szkolenie z trenerem personalnym z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Nauczysz się również wykonywania wentylacji w formie kratki oraz podcięcia.

W czwartym etapie szkolenia przyswoisz sobie w jaki sposób montować drzwi akustyczne oraz nauczysz się montażu pilastrów i tworzenia mapy klucza master key.

Piąty etap zakończy się uzyskaniem certyfikatu poświadczającego umiejętność montażu drzwi przeciwpożarowych. Przejdziesz także szkolenie ze strażakiem oraz z prawnikiem z zakresu gwarancji i rękojmi.

Podczas szóstego etapu programu opanujesz zagadnienia świadczenia usług serwisowych oraz możliwości wykonywania odpłatnych serwisów gwarancyjnych na zlecenie PORTA. Ten etap kończy się uzyskaniem certyfikatu poświadczającego zdobycie wiedzy i umiejętności na poziomie VIP.

03

Jak się zapisać na szkolenie?

Wybierz dogodny dla siebie sposób rejestracji na szkolenia. W tym celu będziesz potrzebował danych firmy.

Zarejestruj się za pośrednictwem formularza on-line.

Telefon kontaktowy Zadzwoń do nas

58 333 12 13

infolinia dla Monterów